Praca

HADAR – firma telekomunikacyjna z siedzibą w Łodzi, działająca na rynku ogólnopolskim, zajmująca się usługami inwestycyjnymi dla operatorów sieci telefonii komórkowej, projektowaniem, budową i utrzymaniem infrastruktury telekomunikacyjnej, zatrudni pracowników Działu Inwestycji do Biur Regionalnych w Łodzi, Poznaniu i Warszawie

Poszukujemy osób na stanowiska:

to nie jest tak jak będzie wyglądać, do uściślenia, potrzebne treści :)
Łódź: Projektant technologii radiowej
Zakres obowiązków: - inwentaryzacja nowych i istniejących obiektów pod planowane inwestycje - przygotowanie i aktualizacja dokumentacji projektowej w zakresie telekomunikacji - współpraca z innymi pracownikami/działami firmy w zakresie planowania instalacji - systematyczna komunikacja z inwestorem
Oczekiwania: - wykształcenie wyższe Elektronika i Telekomunikacja (min. licencjat) - bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office, Auto Cad) - prawo jazd kat. B - bardzo dobra organizacja pracy własnej - wysokie umiejętności interpersonalne Oferujemy: - umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - telefon służbowy - opiekę medyczną - ubezpieczenie na życie Dane kontaktowe: Nazwa firmy/Pracodawcy: HADAR Sp. z o.o. Miasto: Łódź Adres: Obywatelska 84 Kod pocztowy: 93-562 Email: tomasz.krysicki@hadar.com.pl Opis firmy: Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji telekomunikacyjnych: pozyskiwaniem nieruchomości, prowadzeniem spraw formalnych, projektowaniem stacji bazowych telefonii komórkowych, dostępu radiowego, sieci rozdzielczych, magistralnych, światłowodowych oraz wykonawstwem, przeglądami i obsługą istniejących inwestycji.
Warszawa: Koordynator inwestycji telekomunikacyjnych
Zakres obowiązków: - Koordynowanie prac związanych z realizacją inwestycji budowlanych i telekomunikacyjnych: - wyszukiwanie i pozyskiwanie lokalizacji - negocjowanie umów i aneksów - pozyskiwanie niezbędnych uzgodnień - prowadzenie spraw formalno-administracyjnych Oczekiwania: - Wykształcenie minimum średnie techniczne lub wyższe - Znajomość obsługi komputera - Kreatywność działania, umiejętności negocjacyjne - Prawo jazdy kat. B - Mile widziana znajomość zagadnień formalno-prawnych przy obsłudze inwestycji (ogólna wiedza z zakresu Prawa Budowlanego, Kodeksu Cywilnego) Oferujemy: - umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - telefon służbowy - opiekę medyczną - ubezpieczenie na życie Dane kontaktowe: Nazwa firmy/Pracodawcy: HADAR Sp. z o.o. Miasto: Łódź Email: tomasz.krysicki@hadar.com.pl Opis firmy: Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji telekomunikacyjnych: pozyskiwaniem nieruchomości, prowadzeniem spraw formalnych, projektowaniem stacji bazowych telefonii komórkowych, dostępu radiowego, sieci rozdzielczych, magistralnych, światłowodowych oraz wykonawstwem, przeglądami i obsługą istniejących inwestycji.